Huzzle 3 Classic

Huzzle 3 Classic je viac tradičnou obdobou variantu Huzzle 3. Za cenu len o niečo vyššiu než je cena mestského bytu získate plnohodnotný trojizbový dom v nadčasovom dizajne so sedlovou strechou.

Centrom domu je nepochybne veľká otvorená obývačka. Takmer obrie okná zaisťujú dostatok denného svetla od ranného úsvitu až k neskorému súmraku a zároveň poskytujú nádherný výhľad do vašej záhrady. K domu môžete pripojiť aj terasu, na ktorú sa potom vstupuje práve z obývačky.

Obývačka je plynule prepojená s moderným kuchynským kútom. Vďaka tomu môžete pri varení nerušene konverzovať s ostatnými členmi rodiny v obývačke a spríjemniť si tak prípravu aj tých najnáročnejších jedál. Kuchyňa je samozrejme vybavená nielen kvalitnými spotrebičmi ale aj raňajkovým pultom, ktorý oceníte obzvlášť pri rannom zhone, keď nezostáva čas na tradičné stolovanie.

Dve samostatné spálne sú vhodné pre trojčlenné a štvorčlenné rodiny. Väčšia spálňa môže slúžiť ako detská izba pre vaše ratolesti. Menšia z miestností poslúži ako hlavná spálňa, v ktorej budete mať dostatok súkromia a zároveň zostanete vašim deťom nablízku. Dostatok odkladacích priestorov na oblečenie, hračky a všetko, čo vlastníte, vám poskytne šatník a komora, umiestnené pri hlavnom vchode.

Kúpelňa v Huzzle 3 Classic je dostatočne veľká, aby sa do nej bez problémov zmestila vaňa, sprchový kút alebo oboje a stále vám zostane miesto na práčku a sušičku. Dievčiny a dámy ocenia okno, ktoré poskytuje dostatok svetla pre skrášľovanie.

Ak vlastníte auto, iste oceníte aj možnosť pripojiť k domu parkovací prístrešok, ktorý ochráni vášho tátoša pred nepriaznivým počasím a vám umožní nástup a výstup suchou nohou aj za toho najsilnejšieho dažďa.

Základná výbava domu zahrnuje

  • Úžitková plocha 70 m2
  • 2 spálne + Obývačka + Kuchynský kút
  • Komora a šatník
  • Infračervené podlahové kúrenie
  • Cena nezahŕňa základové pásy a prípojky sietí

Personalizacia

  • Konfigurovatelná výbava domu (Kúpeľňa, odkladacie priestory v pokroví, integracia krbu a mnoho iných položiek)
  • Prispôsobitelné prevedenia exteriéru
  • Možnosť dovybaviť prístreškom pre auto a terasou

 

Stiahnite si pôdorys