Huzzle 4 Novel

Huzzle 4 Novel je ideálnym domom pre väčšie rodiny. Moderný dizajn domu s plochou strechou bude vyhovovať každému, kto by rád následoval dnešný trend minimalistických domov s atraktívnymi ostrými líniami.

Veľkoryso riešená obývačka s veľkými oknami, cez ktoré prúdi do miestnosti množstvo denného svetla sa istotne stane miestom, kde sa bude celá rodina schádzať. Otvorená obývačka plynulo prechádza do jedálne a kuchynského kútu a dáva tak celej dennej časti domu pocit vzdušnosti.

Na obývačku naväzuje moderná otvorená kuchyňa, plne vybavená kvalitnými spotrebičmi. Kuchyňa je s obývačkou spojená, takže vaše ratolesti sa môžu v obývačke hrať, zatiaľčo vy varíte. Vy ich však máte stále na očiach. Súčasťou obývačky je aj jedálenský kút, v ktorom si pohodlne užijete aj veľkú rodinnú večeru.

V dome sa nachádzajú tri spálne, vďaka čomu je vhodný pre štvorčlenné a päťčlenné rodiny, ktoré v ňom budú mať dostatok miesta a súkromia. Každá spálňa je vybavená veľkou vstavanou skriňou, do ktorej uložíte všetky svoje veci. A tie, ktoré by sa tam náhodou nevošli, môžete umiestniť do komory alebo šatníku.

Do kúpelne v Huzzle 4 Novel si môžete nechať nainštalovať vaňu, sprchový kút alebo aj oboje. V kúpelni je samozrejme dostatok miesta aj pre vašu práčku a sušiace sa prádlo. Samostatnú toaletu oceníte najmä v rannom zhone, keď kúpelňu často obsadia krášliace sa dievčiny a dámy. Vďaka oknu je naviac v kúpelni dostatok prirodzeného svetla, takže ranné úkony ako maľovanie alebo holenie nebudete musieť robiť v neprirodzenom svetle úspornej žiarivky.

Pokiaľ chcete svojho tátoša ochrániť pred nepriaznivým počasím, môžete si k vášmu Huzzle nechať pripojiť aj prístrešok pre automobil. Tí z vás, ktorí holdujú letnému barbeque, určite využijú možnosť pripojenia terasy, na ktorú sa vstupuje priamo z vašej obývačky.

Základná výbava domu zahrnuje

Úžitková plocha 86 m2

  • 3 spálne + Obývačka + Kuchynský kút
  • Komora
  • Infračervené podlahové kúrenie
  • Cena nezahŕňa základové pásy a prípojky sietí

Personalizácia

  • Konfigurovateľná výbava domu (Kúpeľňa, odkladacie priestory v podkroví, integrácia krbu a mnoho iných položiek)
  • Prispôsobiteľné prevedenia exteriéru
  • Možnosť dovybavenia prístreškom pre auto a terasou

 

Stiahnite si pôdorys A

Stiahnite si pôdorys B